OPERON 2017

Z dumą informujemy, że trzecioklasiści ze szkoły Gaudeamus Bemowo uzyskali wspaniałe wyniki na egzaminie Operonu. Otrzymaliśmy drugą notę w woj. mazowieckim i piątą w Polsce. Ponad 40% zdających to absolwenci Pomarańczowej Ciuchci. W całej Polsce do egzaminu przystąpiło 2877 szkół, z czego 444 w województwie mazowieckim.

Nasza szkoła w Józefosławiu też poradziła sobie świetnie. We wszystkich ocenianych kategoriach uzyskała wynik od 10 do 20% wyższy niż średnia krajowa czy wojewódzka. Natomiast w stosunku do ubiegłego roku zanotowała wynik lepszy o 18% w kategoriach matematycznych i o 6% w językowych.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty to coroczna akcja wydawnictwa Operon, której celem jest podsumowanie pierwszego etapu edukacji w szkole podstawowej na koniec klasy 3. Egzamin sprawdza umiejętności uczniów w kilku obszarach: czytanie, pisanie, wiedza o języku, sprawność rachunkowa oraz praktyczna umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych.

Nasi uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Znaleźli się w krajowej czołówce. Bardzo nas to cieszy - tym bardziej, że Szkoły Gaudeamus działają zaledwie od kilku lat.

III Ogólnopolski Konkurs "Savoir-vivre na co dzień"

• Zuzanna z kl. 4c (Józefosław) zajęła 1. miejsce i otrzymała tytuł laureatki 1. miejsca.
  • Nikodem z kl.1a (Bemowo) został laureatem ogónopolskiego konkursu "Mistrz Savoir-vivre'u" w kategorii klas pierwszych

Gratulujemy!

Ogólnopolski  Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

Nasz uczeń Maciej z kl.2c (Bemowo) został laureatem ogónopolskiego konkursu "Z ortografią na co dzień" w kategorii klas drugich. Gratulujemy!

Ogólnopolski  Konkurs Polonistyczny „Z kaligrafią na co dzień”

Nasza uczennica Julia z kl.2c (Bemowo) została laureatką ogónopolskiego konkursu "Z kaligrafią na co dzień" w kategorii klas drugich. Gratulujemy!

Alfik Humanistyczny

W konkursie Alfik Humanistyczny 2016/17 uczniowie Gaudeamus zdobyli:

• 11 dyplomów za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
  • 6 dyplomów za uzyskanie dobrego wyniku

Gratulacje!

Alfik Matematyczny

W konkursie Alfik Matematyczny 2016/17 uczniowie Gaudeamus zdobyli:

• 3 dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (ponad 80%)
  • 3 dyplomy za uzyskanie dobrego wyniku (ponad 75%)
  • 1 wyróżnienie (nagroda rzeczowa)

Gratulujemy!

X edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

W roku 2016/17 otrzymaliśmy w konkursie "Świetlik":

• 5 nagród głównych
  • 4 nagrody
  • 11 wyróżnień

Gratulujemy naszym uczniom!

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI - Historia

W roku 2016/17 trzynastu uczniów ze szkoły w Józefosławiu otrzymało dyplomy uznania w konkursie historycznym klas 4.