Zadzwoń do nas! 666 079 305

Pierwsza pomoc

29 kwietnia 2015
29 kwietnia w naszej szkole została przeprowadzona dwugodzinna lekcja z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadził doświadczony ratownik, który na specjalne zaproszenie przyjechał do nas karetką [...]

Konkurs "Mistrz czytania"

27 kwietnia 2015
27 kwietnia odbył się wewnątrzszkolny konkurs „Mistrz czytania”. Wzięli w nim udział chętni uczniowie naszej szkoły.

22 kwietnia 2015
Na całym świecie w dniu 22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. W obchodach tego ekologicznego święta wzięły udział klasy pierwsza, druga i trzecia.

Wycieczka do Zamku Królewskiego

21 kwietnia 2015
21 kwietnia zaproponowaliśmy uczniom naszej szkoły wycieczkę do Zamku Królewskiego. Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych lekcjach muzealnych.

Zajęcia przyrodnicze w OEIiZK

14 kwietnia 2015
31 marca i 14 kwietnia dzieci z klasy drugiej i trzeciej pojechały na Otwartą Lekcję Przyrody, która odbyła się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

09 kwietnia 2015
Uczniów wszystkich klas zaprosiliśmy do świata nauki i eksperymentów. Uczniowie mogli zwiedzić wystawy stałe oraz wystawę czasową „Mikroświat”.