Zadzwoń do nas! 666 079 305

Robotyka - programowanie

Naszym uczniom proponujemy ciekawe zajęcia z robotyki stwarzając im tym samym możliwość przeżywania niesamowitych przygód.

Na zajęciach tego rodzaju dzieci  stają się inżynierami i informatykami w jednej osobie. Samodzielnie budują roboty, które programują przy użyciu prostych algorytmów według własnego pomysłu. Roboty są wyposażone w silniki, sensory ruchu oraz dotyku. Da to nieograniczone możliwości w programowaniu robota w różnorodne funkcje i umiejętności.

System zajęć to praca uczniów w dobranych parach. Każda ma do dyspozycji laptop oraz klocki LEGO® Education, dzięki czemu cel, jaki został postawiony wcześniej przez profesjonalnego instruktora może zostać w pełni zrealizowany. Warto również wspomnieć, iż praca w parach wspiera rozwój prawidłowej komunikacji i uczy pracy zespołowej. To doskonała lekcja dialogu, odpowiedzialności, wyciągania wniosków oraz radzenia sobie zarówno w sytuacji sukcesów jak i porażek.