Zadzwoń do nas! 666 079 305

Jesteśmy dwujęzyczni (kl. 1)

20 września 2016
Postanowiliśmy ustroić nasza salę i zaznaczyć naszą dwujęzyczność. Wspólną pracą stworzyliśmy wspaniałą girlandę z flag Wielkiej Brytanii.

Wakacyjne wspomnienia (kl. 1)

12 września 2016
Wspomnienia z wakacji. Każdy z nas opowiadał o wakacjach. Cala klasa stworzyła swoje wakacyjne okulary, na których przedstawiła swoje wakacyjne wspomnienia.

Poznajmy się (kl. 1)

06 września 2016
Początek roku to zabawy integracyjne, poznawanie siebie nawzajem. Każdy jest inny, każdy lubi inne rzeczy, dlatego każdy z nas stworzył swoją własną flagę gdzie umieścił najważniejsze dla siebie rzeczy.

Poznajemy naszą szkołę (kl. 1)

02 września 2016
Poznajemy nasza nową szkołę! Nowy przepiękny budynek Szkoły Gaudeamus przy ulicy Lazurowej kryje przed uczniami wiele tajemnic. Wiele z nich odkryliśmy wyruszając na wycieczkę po szkole a potem tworząc wspólnie [...]