Zadzwoń do nas! 666 079 305

Studio wokalne – zajęcia indywidualne

„Studio wokalne” to zajęcia indywidualne, których celem jest pomoc uczniom w doskonaleniu techniki emisji głosu. Nauczyciel dobiera właściwy repertuar muzyczny i dba o artystyczne walory wykonania, dzięki czemu rozwijają się zdolności muzyczne ucznia, takie jak poczucie rytmu, metrum czy wysokości dźwięku.

W trakcie zajęć uczniowie zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat techniki śpiewu i emisji głosu. Ćwiczymy dykcję i poprawny oddech przeponowo - żebrowy. Warto również zaznaczyć, że samo śpiewanie rozwija nie tylko sferę muzyczną uczniów, ale również umysłową, poznawczą czy emocjonalną.

„Studio wokalne” dostarcza nie tylko mocy radości, ale stanowi również walor edukacyjny. Każde dziecko ma szansę budować na ich podstawie indywidualny gust artystyczny oraz rozwijać swoją pasję. Zajęcia są tym bardziej znaczące, że uczniowie prezentują zdobyte umiejętności między innymi na koncertach, które odbywają się w naszej szkole.