Zadzwoń do nas! 690 999 126

Akademia języka angielskiego

"Akademia języka angielskiego"  to kolejna propozycja dla naszych uczniów. Tym razem oferujemy zajęcia popołudniowe. Te ciekawe zajęcia trwają zwykle 45 minut i odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu.

Ich unikalność polega na zaspokajaniu potrzeb dydaktycznych biorąc przede wszystkim pod uwagę indywidualne zainteresowania dzieci. Nie jest czas na zdobywanie tylko merytorycznej wiedzy. Zajęcia mają na celu oswajanie z językiem angielskim przy równoczesnym wykonywaniu różnego typu aktywności.

Tym samym, na zajęciach "Akademia języka angielskiego" uczniowie mają okazję realizować własne pomysły: wykonują wszelkie prace manualne, rozwiązują łamigłówki, biorą aktywny udział w grach logicznych i planszowych, słuchają ciekawych opowieści czy uczą się piosenek wraz z układem choreograficznym. Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie języka angielskiego. Te zajęcia są idealnym dopełnieniem lekcji przedpołudniowych, bowiem w sposób rozrywkowy pozwalają nabywać i utrwalać zdobywaną wiedzę.

Podsumowując, "Akademia języka angielskiego" ma na celu:

• zorganizowanie uczniom czasu wolnego, który mogą spożytkować na najlepszej zabawie, w towarzystwie języka angielskiego,
  • wzmocnienie umiejętności językowych, które uczeń nabywa na zajęciach przedpołudniowych.

Program zajęć został podzielony zgodnie z rozmaitymi kategoriami. Tym samym, w pierwszym półroczu uczniowie zdobywają wiedzę dotyczącą między innymi części ciała oraz czynności codziennych, takich jak ubieranie czy higiena osobista. Co więcej, lektor porusza zagadnienia dotyczące rodziny i domu (w tym ogrodu czy mebli), zabawek, zwierząt i różnych pór roku. Nie zabraknie też tematyki świątecznej i związanych z nią zabaw.

W drugim półroczu uczniowie mają okazje zapoznać się z tematyką kultury brytyjskiej, pogody, zawodów, środków transportu, sportu czy wakacji.