Zadzwoń do nas! 690 999 126

Przedstawienia świąteczne oraz aukcja prac.

21 grudnia 2015
Przedświąteczny czas był okazją do wspólnych spotkań w gronie całej społeczności szkolnej. Uczniowie naszej szkoły zadbali o artystyczną oprawę tych dni.

Konkurs piosenki świątecznej w języku angielskim

16 grudnia 2015
16.12.15- odbył się konkurs piosenki świątecznej w j. angielskim.

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE 2015

14 grudnia 2015
W grudniu obywają się w naszej szkole w Józefosławiu warsztaty świąteczne.

Nasza „Szlachetna Paczka”

14 grudnia 2015
Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji polegającej na zbiórce darów dla rodzin potrzebujących. Wspólnie z rodzicami uczniowie wybrali rodzinę, której trzeba pomóc, a następnie przygotowali [...]

Bezpieczna droga do szkoły- program profilaktyczny.

08 grudnia 2015
W ramach realizacji programu profilaktyki uczniowie wzięli udział w zajęciach pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Zajęcia zostały poprowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Święty Mikołaj z wizytą w naszej szkole

07 grudnia 2015
Od rana w szkole panował świąteczny nastrój w oczekiwaniu na odwiedziny Mikołaja.

Nasi milusińscy z wizytą w szkole!

04 grudnia 2015
Wszyscy wiemy, że posiadanie zwierzątka w domu to ogromna radość, szczęście, mnóstwo zabawy ale też…ogromna odpowiedzialność.