Zadzwoń do nas! 690 999 126

Tajemnice wynalazków

29 kwietnia 2014
29 kwietnia uczniowie ze szkoły Gaudeamus w Józefosławiu wybrali się na wycieczkę do Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie.

Wizyta w bibliotece

21 kwietnia 2014
Uczniowie ze szkoły w Józefosławiu odwiedzili bibliotekę dla dzieci i młodzieży mieszczącą się przy ul. Fanfarowej.

Kiermasz Wielkanocny

18 kwietnia 2014
Szkoła Gaudeamus zorganizowała wielkanocny kiermasz. Uczniowie przygotowali piękne ozdoby.

Wielkanocne kartki

17 kwietnia 2014
Pierwszoklasiści ze szkoły w Józefosławiu postanowili nawiązać bliższe kontakty z uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach.

Nasze spotkanie z naturą - prezentacja

16 kwietnia 2014
Pierwszoklasiści ze szkoły w Józefosławiu na zajęciach multimedialnych stworzyli prezentację dotyczącą wycieczki w Powsinie

Uczeń o sobie, czyli czego się już nauczyliśmy

14 kwietnia 2014
Na zakończenie pierwszego semestru każdy z uczniów przygotował wspólnie z nauczycielami prezentację związaną z tematyką zajęć przy użyciu TIK.

Moja mama i mój tata - nasze poznawanie świata

07 kwietnia 2014
Uczniowie szkoły w Józefosławiu zaprosili rodziców do zaprezentowania swoich pasji, zainteresowań i ulubionych miejsc.