Zadzwoń do nas! 690 999 126

Projekt naukowy Science Fair

30 kwietnia 2015
Co się stanie jeśli zmieszamy wodę z naftą? Czy człowiek jest w stanie spacerować po jajkach? Dlaczego rośliny są tak ważne? Na te i wiele innych pytań uczniowie naszej szkoły próbowali znaleźć odpowiedzi podczas [...]

Tryptyk

21 kwietnia 2015
Cała szkoła zaangażowała się w tworzenie tryptyku przedstawiającego hasła naszej szkoły: RADOŚĆ, NAUKA, PASJA. Projekt przygotowany został przez artystę grafika Pana Waldemara Wrońskiego.

Noc w szkole 2015

17 kwietnia 2015
Był to wyjątkowy dzień. Pierwszy raz odbyła się „Noc w szkole”, czyli wspólne spędzenie wieczoru i nocy wśród koleżanek, kolegów i nauczycieli.

Mam OKO NA EKO

03 kwietnia 2015
Od drugiego semestru w naszej szkole realizujemy projekt ekologiczny. Głównymi celami projektu jest propagowanie ekologicznego stylu życia oraz wyczulenie uczniów na potrzebę ochrony środowiska naturalnego.