Zadzwoń do nas! 690 999 126

Listopadowa akcja zbierania karmy dla schroniska „CANIS”

30 listopada 2015
Schronisko dla zwierząt „CANIS” znajduje się w Kruszewie i liczy obecnie 430 psów i 30 kotów. Założyciele, Państwo Rykowscy stworzyli oazę dla czworonogich pociech z potrzeby serca, chcieli zapewnić opiekę [...]

Andrzejki w naszej szkole.

30 listopada 2015
W poniedziałkowe południe odwiedziły naszą szkołę Wróżki. Zjawiły się, aby przepowiedzieć przyszłość uczniom. W rolę wróżek wcieliły się uczennice naszej szkoły.

Jak wygląda kurz?

29 listopada 2015
Uczestnicy klubu „Co w trawie piszczy” są bardzo ciekawi różnych zjawisk, zachodzących w otaczającym nas świecie, nawet tych mniej przyjemnych.

Lekcja matematyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

23 listopada 2015
Uczniowie naszej szkoły w Józefosławiu doskonale wiedzą, że matematyka to królowa nauk, dlatego chętnie się jej uczą.

Origami

23 listopada 2015
13 listopada był w naszej szkole dniem origami. Origami to sztuka składania papieru, która pierwotnie wywodzi się z Chin, rozwinięta w Japonii, stąd uważa się ją za tradycyjną sztukę japońską.

Przyłączamy się do akcji – Ubieramy Piastów!

19 listopada 2015
Uczniowie ze szkoły Gaudeamus w Józefosławiu pod okiem p. Agnieszki Steinhagen przyłączyli się do akcji pn. „Ubieramy Piastów”.

„LEKI NIE Z APTEKI”

16 listopada 2015
Chcąc pokazać naszym uczniom, że warto korzystać z naturalnych źródeł witamin oraz sięgać po naturalne lekarstwa, w klasie 1d realizowaliśmy projekt ,,Leki nie z apteki”.

11 listopada – Święto Niepodległości

10 listopada 2015
Obchody Święta Niepodległości to dla nas nie tylko czytanie opowiadań i słuchanie informacji o Marszałku Józefie Piłsudskim. To również poznawanie historii i legend o państwie polskim.

Wieczór patriotyczny

06 listopada 2015
6 listopada 2015 roku Szkoła Podstawowa Gaudeamus Bemowo i Józefosław połączyły siły uczestnicząc w WIECZORZE PATRIOTYCZNYM z okazji Święta Niepodległości.

Wizyta w fabryce mydeł po nazwą "Formy, kolory"

30 listopada 2013
Wizyta w fabryce mydeł po nazwą "Formy, Kolory". Szkoła Gaudeamus Józefosław chętnie odwiedza ciekawe miejsca.