Zadzwoń do nas! 690 999 126

Wielcy Polacy

27 października 2014
Drugoklasiści ze szkoły w Józefosławiu wzięli udział w projekcie polegającym na przygotowaniu informacji na temat życia, twórczości, osiągnięć wybranych postaci

Co pływa? Co tonie?

22 października 2014
Uczniowie z najmłodszej klasy w Józefosławiu z wielkim zaciekawieniem zagłębiali się w tajniki jednego z żywiołów.

Przetwory mojej babci

20 października 2014
Uczniowie klasy 2 a w Józefosławiu mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez swoje….babcie!

Jesienne kompozycje

17 października 2014
Podczas zajęć uczniowie najmłodszych klas szkoły w Józefosławiu odkryli kolejne nietuzinkowe dary jesieni.

Wycieczka do Wilanowa

15 października 2014
15 października Nasza Szkoła z Józefosławia wybrała się na pierwszą wspólną wycieczkę do Wilanowa

Nasi nauczyciele w oczach dzieci

15 października 2014
„Nauczyciel ma swój dzień, ty to wiesz i ja to wiem….” słowa tej oto piosenki rozbrzmiewały w murach naszej szkoły w Józefosławiu 14 października br

Ślubowanie pierwszoklasistów

14 października 2014
14 października w naszej szkole w Józefosławiu odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”.