Zadzwoń do nas! 690 999 126

Piłka nożna w soboty

Zajęcia z piłki nożnej organizowane przez Szkołę Podstawową Gaudeamus to doskonały sposób na poznanie elementów techniki i zasad gry tej dyscypliny sportowej. To również dostarczanie przedniej zabawy i pozytywnych emocji.

Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie z kategorią wiekową oraz poziomem zaawansowania umiejętności gry w piłkę nożną każdego ucznia. Ćwiczenia odbywają się w grupach od 8 do 16 zawodników.

Profesjonalny trener prowadzi zajęcia w przyjaznej formie. To nie tylko nauka strzelania do bramek czy standardowa gra zespołowa na boisku. Dużą część zajęć poświęca się na zabawy, których celem jest kształtowanie koordynacji ruchowej, w szczególności szybkości, refleksu czy zwinności. Wszystkie gry ruchowe dostosowane zostają do poziomu sprawności poszczególnych uczniów, a nabywanie umiejętności przebiega bardzo często poprzez stosowne wyznaczanie ról podczas zabawy dla każdego uczestnika. W ten sposób zyskuje się element współzawodnictwa, dobrej komunikacji, samorealizacji oraz odpowiedzialności. Wytyczone zadania pozwalają też na naukę samodyscypliny, przyswajania narzuconych reguł gry, przyjmowania sukcesów i porażek, współzawodnictwa i odpowiedniej komunikacji w społeczeństwie.