Zadzwoń do nas! 690 999 126

Scena Młodego Aktora

W czasach, w których przyszło nam żyć, łatwiej jest ludziom aktywnym, pewnym siebie, odważnym i kreatywnym. Dokładnie wszystkie te cechy zostają kształtowane podczas cyklu nowatorskich warsztatów teatralnych, jakie oferujemy naszym uczniom.

Na zajęciach dzieci czynnie przygotowują liczne przedstawienia, takie jak Jasełka czy Dzień Babci, które później prezentują przed szeroką publicznością.

Oczywiście, umiejętności aktorskie są tutaj szeroko rozwijane, jednak oprócz nich uczestnicy warsztatów mają okazję poszerzać swój rozwój intelektualny oraz kulturalny czy uczyć się sprawnej komunikacji międzyludzkiej. Zajęcia doskonale wpływają również na budowanie cech, takich jak pewność siebie, odpowiedzialność, radzenie sobie z tremą, poczucie wspólnoty, umiejętność wyrażania własnych emocji i potrzeb bądź też uczenie się na własnych błędach i przyjmowanie porażek. Warto też wspomnieć, że warsztaty aktorskie rozwijają motorykę ruchu a uczeń uświadamia sobie możliwości własnego ciała.

Wszystkie zajęcia organizowane są w formie zabawy i prowadzone są przez profesjonalnych aktorów.