Konkurs Humanistyczny Alfik - I miejsce w Polsce!

Z dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Maciej Szymczyk z klasy 7a, został zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. W konkursie wzięło udział blisko 18 tys. uczestników, wśród których wyłoniono 83 laureatów. Maciej zajął pierwsze miejsce w kraju z wynikiem 100% poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!

I miejsce w konkursie Cambridge

Z radością informujemy, że Szkoły Gaudeamus zajęły I miejsce w kategorii: największa liczba egzaminów dziecięcych i umieszczenie tych egzaminów w ścieżce rozwoju uczniów oraz otrzymały dyplom Lidera Certyfikacji Językowej w konkursie organizowanym przez Cambridge Assessment English oraz Centrum Egzaminacyjne Lang LTC.

Dyplomy i statuetki zostały wręczone 18.01.2019 r. w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie podczas uroczystości 10-lecia Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC.

Jesteśmy z tego bardzo dumni!