Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

2019/2020

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Z dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Wojciech z klasy V został zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.  Ponadto Michał z klasy V zajął 30 miejsce.

Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów! 

 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Alfik

Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej Gaudeamus Bemowo odnieśli ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Alfik, w którym udział wzięło prawie 16 000 uczniów z całego kraju! 
Wiktoria i Tosia z klasy III zajęły w konkursie 2 miejsce w Polsce wygrywając tygodniowy pobyt na Obozie Talentów w Serpelicach!
Ponadto Michał z klasy V zajął 10 miejsce.w swojej kategorii wiekowej. 
 

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzmy dalszych sukcesów! 
 

Wyniki naszych uczniów w egzaminach ósmoklasistów

Tegoroczne testy były dla Nas wszystkich wyjątkowe ponieważ pisali je nasi pierwsi ósmoklasiści w historii naszej szkoły, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszych obecnych absolwentów i wyników, które udało im się uzyskać. 

Średnia oficjalnych wyników uzyskanych przez naszych uczniów prezentuje się następująco: 
- Język polski - 63% (średnia krajowa 59%)
- Matematyka - 64% (średnia krajowa 46%)
- Język angielski - 90% (średnia krajowa 54%)
- Wynik globalny - 72% (średnia krajowa 53%)

Chcemy pogratulować wszystkim naszych uczniów bardzo dobrych wyników, tym bardziej, że z większością z nich dane nam było współpracować tylko przez część ich nauki w szkole podstawowoej. 

Szczególne gratulacje należą się również Maciejowi S., który uzyskał maksymalny wynik (100%!) ze wszystkich trzech egzaminów - języka polskiego (jako Laureata Olimpiady Literackiej i Języka Polskiego), matematyki i języka angielskiego!