2020/2021

Egzaminy ósmoklasisty 2021

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki z egzaminów ósmoklasisty!!!

Uczniowie naszej szkoły Gaudeamus Józefosław zdobyli średnio:

• język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 76% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 98% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Uczniowie naszej szkoły Gaudeamus Bemowo zdobyli średnio:

• język polski 74% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 69% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 89% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)
Bardzo gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów!!!

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Z dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Bemowo Wojciech z klasy VI zdobył 5 miejsce! Ponadto Michał z klasy V zajął 30 miejsce!
Wojtku! Michale! Jesteśmy z Was dumni! Bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Alfik

Uczeń naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Bemowo Michał z klasy VI zajął 1 miejsce w Polsce!
Michale! Jesteśmy z Ciebie dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur:

Uczeń naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław Michał z klasy IV zdobył maksymalną liczbę punktów i tym samym najwyższy wynik!

Michale! Jesteśmy z Ciebie dumni! Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Focus:

Uczniowie naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław osiągnęli wspaniałe wyniki:

• II miejsce – Michalina, kl. 7b
  • III miejsce – Maks, kl. 4b
  • IV miejsce  – Daria, kl. 7c oraz Lew, kl. 6a
  • V miejsce – Alan, kl. 4b; Piotr, kl. 4b; Pollina, kl. 5d

Kochani! Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Informatyczny:

Uczennica naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław Sara z klasy V zdobyła I miejsce!
Saro! Jesteśmy z Ciebie dumni! Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpus z biologii:

Uczeń naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław Igor - zdobył 1 miejsce w Polsce!
Igorze! Jesteśmy z Ciebie dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpus z geografii:

Uczniowie naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław Michał i Karolina zajęli 1 miejsce ex aequo!
Karolinko, Michale! Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

< wróć

Olimpus mitologiczny:

Uczniowie naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Bemowo osiągnęli bardzo dobre wyniki:

• Wojtek - 6 miejsce w kraju
  • Michał  - 9 miejsce w kraju
  • Konstancja - 10 miejsce w kraju

Kochani! Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!