Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

1, 4, 11 i 18 grudnia - DNI OTWARTE w szkole GAUDEAMUS w Józefosławiu

27 listopada 2018

DNI OTWARTE

w Szkole Podstawowej GAUDEAMUS w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 20B

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na

DNI OTWARTE

w dwóch formach - do wyboru:

1 grudnia (sobota) godz. 10.00 – 12.00

W tym dniu przyszli uczniowie wezmą udział w specjalnie przygotowanych dla nich „lekcjach”. Będą mieli okazję sprawdzić, jak siedzi się w szkolnych ławkach i czego uczą się pierwszaki. Podczas gdy dzieci będą zajęte nauką, rodziców zapraszamy na wspólną pogawędkę oraz prezentację multimedialną o szkole.

4, 11 i 18 grudnia (wtorki) godz. 9.00 – 16.00

„Zwykły dzień w niezwykłej szkole” W tych dniach przyszli uczniowie mogą wraz z rodzicami zobaczyć szkołę podczas jej codziennej pracy. Będą mogli również, choć na chwilę, dołączyć do uczniów obecnych klas, aby móc „na własnej skórze” przekonać się, że nauka w naszej szkole to inspirująca i ciekawa przygoda. Rodziców zapraszamy na indywidualne spotkania z dyrekcją, podczas których będzie można poznać ofertę szkoły i otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania. We wtorki zapraszamy także uczniów, którzy chcą dołączyć do obecnych klas II-VI. __________________________________________________

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i rezerwację miejsca na jeden z dni otwartych najpóźniej na dwa dni przed planowaną datą.

Liczba miejsc jest ograniczona.

tel. 690 999 126, mail: jozefoslaw@szkola-gaudeamus.pl 

< wróć

 


1, 4, 11 i 18 grudnia - DNI OTWARTE w szkole GAUDEAMUS w Józefosławiu