27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2019
JUŻ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ - 13 stycznia !!

--- 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ---

Pierwszy raz w naszej Szkole zorganizowaliśmy Sztab WOŚP.

20 wolontariuszy wyruszy na kwestę uliczną na terenie Józefosławia i okolic.

Jeśli chcesz nam pomóc, możesz na przykład upiec ciasto i przynieść w Dniu Finału do szkolnej kawiarenki. Dochód ze sprzedaży wrzucimy do WOŚPowej puszki.
Możesz też wziąć udział w szkolnej licytacji WOŚPowych gadżetów i innych ciekawych przedmiotów.

LOTERIA FANTOWA na rzecz WOŚP już w najbliższy piątek 11 stycznia!

Do wylosowania będą atrakcyjne fanty, w kategoriach cenowych 5 zł, 15 zł oraz 30 zł, a więc osoby chętne do wzięcia udziału w loterii, prosimy o przyniesienie tego dnia odpowiednich (wyżej wymienionych) kwot (najlepiej by było, gdyby były odliczone). Każda chętna osoba może wylosować jeden fant z którejś kategorii cenowej lub nawet trzy, jeśli będzie chciała.

Wśród fantów znajdą się gadżety WOŚPowe oraz inne atrakcyjne rzeczy, które przyniosą nauczyciele. BARDZO PROSIMY, ABY CHĘTNE DZIECI, TAKŻE PRZYNIOSŁY JAKIEŚ FANTY DO UDZIAŁU W LOTERII! Fanty zbierane będą do środy 9 stycznia do godz. 17:30 przez p. Sylwię Wąsowską-Cypel (nauczyciel przyrody) i p. Annę Uszyńską (pedagog szkolną). Prosimy, aby przynoszone rzeczy były w dobrym stanie, nie używane..
Dochód z loterii zostanie przekazany na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pomóż nam pomagać innym.
< wróć