Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

AKCJA BDI - Dzień bezpiecznego internetu w Gaudeamus Józefosław

05 marca 2019
W lutym Szkoła Podstawowa Gaudeamus w  Józefosławiu brała udział w Akcji DBI – Dzień Bezpiecznego Internetu.
W ramach akcji we wszystkich klasach zostały przeprowadzone lekcje dot. Cyberbezpieczeństwa.
 
W klasach II-IV były to zabawy typu „Sieciaki„ oraz ”Owce w sieci”. Dzieci oglądały krótkie tematyczne filmy a następnie odbywała się pogadanka. W klasie V została przeprowadzona w ramach projektu Cyfrobezpieczni – lekcja Hejt i Mowa Nienawiści. Wykorzystano materiały z pakietu cyfrobezpieczni -  Lets Open Our Word. Com ( DNA)  momondo – The DNA Journey, Casting -Eksperimentas VERTIMAS Experiment TRANSLATION oraz  materiały video z akcji “Każdy ma swój ryj”. W klasach V-VI natomiast, zorganizowano rozgrywki wewnątrzklasowe - online na platformie Quizizz. Uczniowie brali też udział w konkursie na plakat dot. Cyberbezpieczeństwa.
 
< wróć

 


AKCJA BDI - Dzień bezpiecznego internetu w Gaudeamus Józefosław