Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Bożonarodzeniowy kiermasz w Gaudeamus Józefosław

14 grudnia 2021
W naszych szkołach co roku organizujemy kiermasz świąteczny, którego główną ideą jest dzielenie się dobrem i przeprowadzenie zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci. W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc Gracjance - córce naszej nauczycielki pracującej w Pomarańczowej Ciuchci!  
Sam Bożonarodzeniowy kiermasz oraz przygotowania do niego wprowadzają bardzo świąteczny nastrój, a cały dochód z wykonanych przez uczniów ozdób przeznaczony został na cele charytatywne. W tym roku również po raz 1 odbyła się aukcja charytatywna online, na której zostały zlicytowane ozdoby świąteczne wykonane przez naszych nauczycieli. Z ogromną refleksją spoglądamy wstecz i nie możemy się doczekać co przyniesie nam nowy 2022 rok.
 
Zostawiamy link do bezpośredniej zbiórki dla Gracjanki -->  https://bit.ly/3r7O8Ar
< wróć

 


Bożonarodzeniowy kiermasz w Gaudeamus Józefosław