Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Dni otwarte w Szkole Podstawowej GAUDEAMUS na Bemowie

30 października 2018
Serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do grup rocznego przygotowania przedszkolnego w Przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia oraz rodzeństwo uczniów NSP Gaudeamus na specjalnie dla Was zorganizowane dni otwarte, w Szkole Podstawowej GAUDEAMUS na Bemowie przy ul. Lazurowej 67,w dwóch formach - do wyboru:
  • 10 listopada (sobota) godz. 9:00 – 12:00 

W tym dniu przyszli uczniowie wezmą udział w specjalnie przygotowanych dla nich „lekcjach”. Będą mieli okazję sprawdzić, jak siedzi się w szkolnych ławkach i czego uczą się pierwszaki.
Podczas gdy dzieci będą zajęte nauką, rodziców zapraszamy na wspólną pogawędkę oraz prezentację multimedialną o szkole.
 

  • 13 listopada (wtorek) godz. 9.00 – 16.00 „Zwykły dzień w niezwykłej szkole”

W tym dniu przyszli uczniowie będą mogli wraz z rodzicami zobaczyć szkołę podczas jej codziennej pracy. Tego dnia będą mogli również, choć na chwilę, dołączyć do uczniów obecnych klas pierwszych, aby móc „na własnej skórze” przekonać się, że nauka w naszej szkole to inspirująca i ciekawa przygoda. Rodziców zapraszamy na indywidualne spotkania z dyrekcją, podczas których będzie można poznać ofertę szkoły i otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania.

__________________________________________________
Przypominamy, że rodzeństwo uczniów NSP Gaudeamus oraz dzieci uczęszczające do Przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia mają pierwszeństwo w przyjęciu do pierwszej klasy - oferta obowiązuje do dnia 30 listopada 2018 r.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i rezerwację miejsca na jeden z dni otwartych najpóźniej do 8 listopada. Na 13.11 liczba miejsc jest ograniczona. tel. 666 079 305, mail: bemowo@szkola-gaudeamus.pl
 
 
 
< wróć

 


Dni otwarte w Szkole Podstawowej GAUDEAMUS na Bemowie