Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Konkurs LEON w Gaudeamus Józefosław

11 marca 2019
Zachęcamy uczniów z klas I-III do udziału w ogólnopolskim konkursie  Leon z edukacji wczesnoszkolnej, który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019r.
 
Zapisy przyjmujemy do 21.03.2019r., do godziny 12:00, przez librus.
 
Celem ogólnopolskiego testu zintegrowanych sprawności jest sprawdzenie umiejętności polonistycznych, przyrodniczych oraz matematycznych. Konkurs przeprowadzany jest w formie testu z pytaniami otwartymi i zamkniętymi. W zadaniach zamkniętych jedna, dwie lub wiele odpowiedzi może być poprawnych. Punkt jest przyznawany jeśli uczeń zaznaczy chociaż jedną prawidłową odpowiedź i nie zaznaczy żadnej błędnej.
 
Przykładowe testy z ubiegłych lat oraz więcej informacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem: 
https://www.leon-konkursy.pl/sprawnosci
< wróć

 


Konkurs LEON w Gaudeamus Józefosław