Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Operon 2018 - uzyskaliśmy 1. i 2. miejsce na Mazowszu oraz 3. i 4. w Polsce!

21 sierpnia 2018

Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu uczniowie Szkół Gaudeamus osiągnęli rewelacyjne wyniki na egzaminie Operon. Nasze obie szkoły uzyskały najlepsze wyniki w woj. mazowieckim zajmując 1. i 2. miejsce. Przekłada się to na 3. i 4. miejsce w Polsce.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów!

W tym roku w całej Polsce do egzaminu przystąpiły 2853 szkoły, z czego 435 w województwie mazowieckim.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty to coroczna inicjatywa wydawnictwa Operon, której celem jest podsumowanie pierwszego etapu edukacji w szkole podstawowej na koniec klasy trzeciej. Jest to zewnętrzna forma weryfikująca zakres wiedzy i umiejętności uczniów kończących pierwszy etap edukacyjny. Egzamin sprawdza umiejętności uczniów

w kilku obszarach: czytanie, pisanie, wiedza o języku, sprawność rachunkowa oraz praktyczna umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych.

Nasi uczniowie poradzili sobie wspaniale. Po raz drugi znaleźli się w wojewódzkiej i krajowej czołówce. To wielka radość dla nas, nauczycieli i rodziców. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.

< wróć

 


Operon 2018 - uzyskaliśmy 1. i 2. miejsce na Mazowszu oraz 3. i 4. w Polsce!