Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Operon - uzyskaliśmy 2. miejsce na Mazowszu i 5. w Polsce!

30 czerwca 2017

Miło nam poinformować, że trzecioklasiści ze szkoły na Bemowie uzyskali wspaniałe wyniki na egzaminie Operonu. Otrzymaliśmy drugą notę w woj. mazowieckim i piątą w Polsce. Gratulacje!

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! 

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty to coroczna akcja wydawnictwa Operon, której celem jest podsumowanie pierwszego etapu edukacji w szkole podstawowej na koniec klasy 3. Egzamin sprawdza umiejętności uczniów w kilku obszarach: czytanie, pisanie, wiedza o języku, sprawność rachunkowa oraz praktyczna umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych. 

Nasi uczniowe poradzili sobie rewelacyjnie! Znaleźli się w krajowej czołówce. W tym roku do egzaminu przystąpiło 2877 szkół w Polsce, z czego 444 w województwie mazowieckim. Bardzo nas to cieszy - tym bardziej, że Szkoły Gaudeamus działają zaledwie od kilku lat. 

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych uczniów!

 

< wróć

 


Operon - uzyskaliśmy 2. miejsce na Mazowszu i 5. w Polsce!