Aktualności

Sukces za sukcesem! Nasi uczniowie zdobyli 1 miejsca w Polsce w Olimpusie z biologii i geografii.

24 czerwca 2021
Nasi uczniowie zostali laureatami Olimpusów (sesja zimowa)!  Igor zdobył 1 miejsce w Polsce w Olimpusie z biologii, natomiast Michał i Karolina zajęli 1 miejsca ex aequo w Olimpusie z geografii!
Ostatnio Nasi uczniowie idą jak burza, naprawdę! Bardzo Nas to cieszy. Tego dnia rozdaliśmy jeszcze mnóstwo innych nagród z wielu konkursów z różnych przedmiotów. Sprawdźcie sami!
Wielkie gratulacje dla Igora, Michała, Karoliny i wszystkich ucznió biorących udział w konkursach oraz rodziców i nauczycieli, którzy pomagali swoim uczniom w przygotowaniach!
Jesteśmy z Was dumni!
< wróć