Sztab #5117 melduje plan dnia na WIELKI FINAŁ!

11 stycznia 2019
Uwaga!  Uwaga!
Już w tą niedzielę 13 STYCZNIA odbędzie się finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!
W naszej szkole będzie działał sztab nr #5117 wszystkich zapraszamy!!!!!!!!!!!

W godzinach 10.00-17.00 zapraszamy WSZYSTKICH! PRZYPROWADŹCIE SWOJE RODZINY, SWOICH PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH I SPĘDŹCIE Z NAMI MIŁO CZAS!!!!!!

Plan dnia:
Od 10.00  do 17.00
– będzie działać nasza kawiarenka w której znajdziecie Państwo pyszne ciasta wykonane przez uczniów. Do tego będzie można napić się herbaty. A cały dochód przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
- w tym czasie również będzie można wykonać własnoręcznie biżuterię przy pomocy nieco starszych wolontariuszy pod okiem pani
Sylwii.
- będzie można wykonać własnoręcznie pamiątki z wielkiego finału WOŚP
- przez cały czas będzie można posłuchać dobrej muzyki przygotowanej przez ucznia.
Natomiast o godzinie 13.30 będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki na żywo. Uczeń klasy III zagra dla nas kilka piosenek na perkusji. O godzinie 14.00 odwiedzi nas również młody artysta komponujący własną muzykę. Po koncercie spróbujemy razem pośpiewać znane wszystkim piosenki, a w ciągu dnia będzie można nabyć gadżety pozostałe z piątkowej loterii.
UWAGA przez cały dzień każdy wolontariusz może przyjść i się ogrzać przy cieplej herbacie!!!
< wróć

Sztab #5117 melduje plan dnia na WIELKI FINAŁ!