Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Wyniki naszych uczniów w egzaminach ósmoklasistów!

05 sierpnia 2020
Dziś chcemy podzielić się z Wami wynikami naszych uczniów w egzaminie ósmoklasistów!  
Tegoroczne testy były dla Nas wszystkich wyjątkowe ponieważ pisali je pierwsi ósmoklasiści w historii naszej szkoły, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszych obecnych absolwentów i wyników, które udało im się uzyskać! 
 
Średnia oficjalnych wyników uzyskanych przez naszych uczniów prezentuje się następująco: 
- Język polski - 63% (średnia krajowa 59%) 
- Matematyka - 64% (średnia krajowa 46%)
- Język angielski - 90% (średnia krajowa 54%) 
- Wynik globalny - 72% (średnia krajowa 53%) 
 
Gratulujemy wszystkim naszym uczniom bardzo dobrych wyników, tym bardziej, że z większością z nich dane nam było współpracować tylko przez część ich nauki w szkole podstawowej. 
Szczególne gratulacje należą się również Maciejowi S., który uzyskał maksymalny wynik (100%) ze wszystkich trzech testów - języka polskiego (jako finalisty Olimpiady Literackiej i Języka Polskiego), matematyki i języka angielskiego!  
 
Wierzymy, że w kolejnych latach nasze wyniki ogólne i indywidualne będą jeszcze wyższe ponieważ jak wiecie, cały czas się rozwijamy i chcemy być jeszcze lepsi, dzięki swojej wizji edukacyjnej i metodom pracy z naszymi wychowankami! 
Jednocześnie wiemy, że uzyskane wyniki, włączając w to średnią ocen, pozwolą naszym uczniom dostać się do wybranych przez nich liceów i dadzą możliwość dalszego rozwoju edukacyjnego! 
 
Na koniec chcielibyśmy również podziękować wszystkim nauczycielom, którzy pomogli naszym uczniom w przygotowaniu się do egzaminów, wspierali ich i na przestrzeni lat przyczynili się również do wielu innych sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. 
 
#GaudeTeam
< wróć

 


Wyniki naszych uczniów w egzaminach ósmoklasistów!