Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Aktualności

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

25 czerwca 2021
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, z ich wytrwałości i zaangażowania. Dziś pierwszy raz nasza szkołę opuścili absolwenci klas 8. To było wspaniałe, pełne wrażeń, wyzwań, cudownych wspomnień i wielu sukcesów 8 lat. Ten rok był inny niż wszystkie. Wiele wyzwań i zmian, ale to na szczęście już za Nami, a przed Nami piękne chwile, w których jeszcze niejednokrotnie pokażemy, na co nas stać! Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom - za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. To dla Nas bardzo ważne! Teraz z całego serca życzymy Wam cudownych, bezpiecznych i słonecznych wakacji i przede wszystkim odpoczynku od komputerów. Do zobaczenia 1 września!! < wróć

 


Zakończenie roku szkolnego 2020/21