Aktualności

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej Gaudeamus Józefosław

02 czerwca 2021
DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA GAUDEAMUS w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 20B serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 12 czerwca (sobota) w godz. 8:00-15:00.

Drodzy Rodzice!
W ramach Dni Otwartych zapraszamy serdecznie na  INDYWIDUALNE  SPOTKANIA  STACJONARNE  z  dyrektorem  szkoły, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą szkoły i otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Aktualnie prowadzimy NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 oraz REKRUTACJĘ NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022:
do zerówki i kl. 4 o profilu dwujęzycznym,
do klas 1-3 oraz 5-7 o profilu dwujęzycznym,
do klas 6-8 z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prowadzimy zapisy na konkretną godzinę.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły
najpóźniej na dwa dni przed planowaną datą spotkania.
Liczba miejsc ograniczona.
tel. 690 999 126, e-mail: jozefoslaw@szkola-gaudeamus.pl