Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Bieg „wygraj z depresj膮” 馃

#GaudeTeam uczestniczy艂 dzisiaj w IV biegu „Wygraj z Depresj膮”. 馃挋
Coroczny bieg „Wygraj z Depresj膮” to wa偶na i wyj膮tkowa inicjatywa skupiona na rozpowszechnianiu wiedzy o depresji, kt贸ra dzi艣 okre艣lana jest, jako choroba cywilizacyjna, a wg najnowszych prognoz podawanych przez WHO do 2030 r. mo偶e sta膰 si臋 najcz臋艣ciej wyst臋puj膮cym schorzeniem na 艣wiecie…
To wa偶ne aby艣my wiedzieli wi臋cej o sposobach leczenia depresji i skutecznych dzia艂aniach profilaktycznych.
Jednym ze sposob贸w walki z depresj膮 jest regularny wysi艂ek fizyczny, kt贸ry nie tylko redukuje ryzyko jej wyst膮pienia, ale r贸wnie偶 zmniejsza nasilenie objaw贸w.
W艂a艣nie z tego powodu powsta艂a inicjatywa biegu – „Wygraj z depresj膮”, w kt贸rym wzi臋li dzi艣 udzia艂 nasi nauczyciele, wspieraj膮c tym samym wszystkich choruj膮cych.
Jeste艣my z Wami! 馃檶馃徎
PS Przy okazji gratulujemy Pani Magdzie zdobycia 3 miejsca w biegu na 10 km. 馃弳

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio: