Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Certyfikat Szk贸艂 Dobrych Praktyk 馃弳

Otrzymali艣my certyfikat Szk贸艂 Dobrych Praktyk Uniwersytetu Warszawskiego! 馃挋
馃帀 Mamy przyjemno艣膰 og艂osi膰, 偶e szko艂a Gaudeamus na Bemowie otrzyma艂a presti偶owy certyfikat Szk贸艂 Dobrych Praktyk Uniwersytet Warszawski! 馃弲
Nasza szko艂a znalaz艂a si臋 w gronie 15 plac贸wek w Polsce, kt贸re zosta艂y wyr贸偶nione za wdra偶anie nowoczesnych praktyk edukacyjnych.
To dla nas znacz膮ce wyr贸偶nienie, kt贸re jest 艣ci艣le zwi膮zane ze wsp贸艂prac膮 z Wydzia艂 Pedagogiczny UW oraz Biurem Edukacji m.st. Warszawy. 馃馃徎鈥嶁檧锔
Naszym wsp贸lnym celem jest podnoszenie jako艣ci kszta艂cenia kandydat贸w do zawodu nauczycielskiego oraz motywowanie przysz艂ych nauczycieli do podejmowania pracy, wzmacnianie ich poczucia uznania spo艂ecznego i satysfakcji z wykonywanego zawodu.
Dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy wsp贸lnie z nami przyczyniaj膮 si臋 do realizacji za艂o偶e艅 programu! Dzia艂amy dalej z my艣l膮 o rozw贸j edukacji w Polsce. 馃彙 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)