Chodź pomaluj nasz świat, czyli sukces naszej uczennicy!

Poznajcie Anię – naszą uczennicę, która została laureatką konkursu plastycznego organizowanego przez Dzielnicę Bemowo. ❤️

Nasza trzecioklasistka została laureatką konkursu plastycznego pt.” Boże Narodzenie na Bemowie” w kategorii wiekowej od 9-14 lat. 🎅🏻

Konkurs był organizowany przez dzielnicowy Wydział Kultury Dzielnicy Bemowo – Ania odebrała nagrodę w Ratuszu z rąk samego zastępcy burmistrza dzielnicy Bemowo – Pana Jakuba Gręziaka. 👋🏻

———————————————————————