Gaudeamus

Praca

Dołącz do nas

W Szkołach Gaudeamus ogromną wagę przykładamy do doboru profesjonalnej kadry pedagogicznej. Cenimy sobie wysokie standardy pracy oraz przyjazną atmosferę. Nasi pracownicy są nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach, ale również ludźmi kreatywnymi i komunikatywnymi. Praca w szkole to także ich pasja, a codzienny kontakt z uczniami dostarcza im wiele satysfakcji.

Praca w szkole – Warszawa i Józefosław

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i dbamy o to, by obowiązki, które wykonują, były dla nich również przyjemnością. Doskonale wiemy, jak wymagająca jest praca nauczyciela w szkole, dlatego naszej kadrze organizujemy wiele ciekawych szkoleń.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy profesjonalistów, którzy będą mogli podjąć zatrudnienie w naszych placówkach. Takim kandydatom oferujemy pracę w młodym, zaangażowanym zespole oraz w miłej atmosferze. Praca nauczyciela w Warszawie i Józefosławiu wiąże się również ze stabilnym zatrudnieniem oraz ciągłym rozwojem.

Szkoły Gaudeamus poszukują obecnie wykwalifikowanych pedagogów i specjalistów na niżej wymienione stanowiska:

• Pedagog specjalny
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Nauczyciel świetlicy
  • Nauczyciel – lektor języka angielskiego
  • Terapeuta integracji sensorycznej (SI)
  • Kucharz / pomoc kuchenna
  • Personel sprzątający

Kandydatów, których zainteresowały nasze oferty pracy, prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (operatora Niepublicznych Szkół Podstawowych Gaudeamus) z siedzibą w Warszawie przy ul. Dostępnej 60, 01-490 Warszawa, w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.)”.

Dokumenty prosimy wysłać na adres: rekrutacja@szkola-gaudeamus.pl

Gaudeamus

Praca

Dołącz do nas