Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Dołącz do zespołu Szkół Gaudeamus

 

W Szkołach Gaudeamus ogromną wagę przykładamy do doboru profesjonalnej kadry pedagogicznej. Cenimy sobie wysokie standardy pracy oraz przyjazną atmosferę. Nasi pracownicy są nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach, ale również ludźmi kreatywnymi i komunikatywnymi. Praca w szkole to także ich pasja, a codzienny kontakt z uczniami dostarcza im wiele satysfakcji.

 

Praca w szkole – Warszawa i Józefosław

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i dbamy o to, by obowiązki, które wykonują, były dla nich również przyjemnością. Doskonale wiemy, jak wymagająca jest praca nauczyciela w szkole, dlatego naszej kadrze organizujemy wiele ciekawych szkoleń. 

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy profesjonalistów, którzy będą mogli podjąć zatrudnienie w naszych placówkach. Takim kandydatom oferujemy pracę w młodym, zaangażowanym zespole oraz w miłej atmosferze. Praca nauczyciela w Warszawie i Józefosławiu wiąże się również ze stabilnym zatrudnieniem oraz ciągłym rozwojem.
 

Szkoły Gaudeamus poszukują obecnie wykwalifikowanych pedagogów i specjalistów na niżej wymienione stanowiska:

 

Kandydatów, których zainteresowały nasze oferty pracy, prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty prosimy wysłać na adres: rekrutacja@szkola-gaudeamus.pl.