Dzień Otwarty na Bemowie!

Za nami Dzień Otwarty w Gaudeamus Bemowo. Odwiedziło nas ponad 150 osób! 💙

🌿 Jak wiecie od lat budujemy nasze szkoły w oparciu o trzy filary: radość, naukę i pasję. Zależy nam, by nasi uczniowie mogli edukować się w środowisku, które rozwija ich potencjał, uczy samodzielności, a także kluczowych kompetencji w oparciu o relacje, współpracę i wzajemność.

Potwierdzeniem realizacji naszej misji jest Państwa coroczne zainteresowanie rekrutacją do klasy pierwszej w naszej szkole. 🏡
W tym roku pobiliśmy absolutny rekord! 🏆

Odwiedziło nas ponad 100 rodziców i 50 dzieci, które uczestniczyły w lekcjach pokazowych prowadzonych przez naszych nauczycieli. 👏🏻

To dla nas wielki powód do dumy i dowód, że to, co robimy ma sens i znajduje uznanie w Państwa oczach.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za zainteresowanie naszą szkołą, chęć poznania wizji edukacyjnej i zaufanie.

Do zobaczenia w pierwszej klasie! 💙 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: