Egzamin ósmoklasistów – zaczynamy! <3

Koniczynka na szczęście, high five z dyrektorem – rozpoczęliśmy egzaminy ósmoklasistów! 💙

🙌🏻 Kochani, nasi nauczyciele chcieliby Wam przekazać ważną wiadomość.

Pamiętajcie, że żaden test, a tym bardziej jego wynik nie określa Waszej wartości. Egzamin ósmoklasisty jest tylko jednym z pierwszych kroków na Waszej drodze ku dorosłości.
To świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, ale nie powinna definiować Waszych umiejętności.☝🏻

Jako Wasi nauczyciele chcemy Wam przypomnieć o czymś, co jest kluczowe: egzamin ósmoklasisty nie definiuje potencjału, który posiadacie, a Wasza wiedza nie mieści się w wyniku z jednego testu.

Pamiętajcie, że to, co naprawdę się liczy, to Wasza postawa i zaangażowanie, jakie włożyliście w swoją naukę.

🌿 Wszystkie te doświadczenia, niezależnie od wyników egzaminu w przyszłości, będą miały znacznie większe znaczenie. To właśnie one uczą Was motywacji, determinacji i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.

Niech te trzy dni będą dniami, w których dacie z siebie wszystko, ale również tymi, w których pamiętacie, że jesteście wystarczający, tacy, jacy jesteście.

Wyjątkowi, utalentowani i piękni! 💙

———————————————————————
Wasi wspierający nauczyciele! 🌳 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo