Egzamin ósmoklasistów – zaczynamy! <3

Koniczynka na szczęście, high five z dyrektorem – rozpoczęliśmy egzaminy ósmoklasistów! 💙

🙌🏻 Kochani, nasi nauczyciele chcieliby Wam przekazać ważną wiadomość.

Pamiętajcie, że żaden test, a tym bardziej jego wynik nie określa Waszej wartości. Egzamin ósmoklasisty jest tylko jednym z pierwszych kroków na Waszej drodze ku dorosłości.
To świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, ale nie powinna definiować Waszych umiejętności.☝🏻

Jako Wasi nauczyciele chcemy Wam przypomnieć o czymś, co jest kluczowe: egzamin ósmoklasisty nie definiuje potencjału, który posiadacie, a Wasza wiedza nie mieści się w wyniku z jednego testu.

Pamiętajcie, że to, co naprawdę się liczy, to Wasza postawa i zaangażowanie, jakie włożyliście w swoją naukę.

🌿 Wszystkie te doświadczenia, niezależnie od wyników egzaminu w przyszłości, będą miały znacznie większe znaczenie. To właśnie one uczą Was motywacji, determinacji i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.

Niech te trzy dni będą dniami, w których dacie z siebie wszystko, ale również tymi, w których pamiętacie, że jesteście wystarczający, tacy, jacy jesteście.

Wyjątkowi, utalentowani i piękni! 💙

———————————————————————
Wasi wspierający nauczyciele! 🌳 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo