Wycieczka do Kozłówki

#GaudeTeam poszukiwaniu urokliwych miejsc na mapie Polski!

Czy słyszeliście kiedyś o przepięknej i malowniczej miejscowości Kozłówka w województwie lubelskim ?

Nasi uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się tam ostatnio i byliśmy wręcz zachwyceni tymi widokami! Dziś pewnie nikt by o Kozłówce nie usłyszał, gdyby nie wspaniały Pałac Zamoyskich z otaczającym go zabytkowym parkiem.
Pałac Zamoyskich to wspaniała zabytkowa budowla z XVIII wieku będąca Pomnikiem Historii. Okres swej świetności przeżył na przełomie XIX i XX wieku, kiedy powstała tu ordynacja.

W zespole pałacowym obecnie siedzibę ma Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. W Pałacu zachował się autentyczny wystrój z okresu jego świetności w stylu Drugiego Cesarstwa.

Cały zespół pałacowy otacza piękny park, który zachował dawny układ, a do posiadłości prowadzi wspaniała, zapierająca dech neobarokowa brama z początku XX wieku.

Gorąco polecamy wszystkim, którzy lubią odkrywać nowe miejsca na mapie Polski. Naprawdę warto!

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław