Mr. Ruben says hello from Budapest! 👋🏻

Między 3 a 8 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Rubén uczestniczył w szkoleniu CLIL and PBL to improve student engagement, które odbyło się w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Kurs pokazał uczestnikom, w jaki sposób wprowadzać na lekcjach metody, które efektywnie angażują i motywują uczniów do pracy oraz jak realizować projekty edukacyjne, by przynosiły pożądane efekty.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować dobrostan i komfort, ucząc przedmiotu, prowadzonego w języku obcym i jak dobierać metody aktywizujące, zgodne z potrzebami i umiejętnościami uczniów. Prowadzący szkolenia opierali przedstawiane formy pracy o metodologię CLIL, PBL oraz PBLL.

Pan Rubén miał też możliwość poznania wielu nauczycieli języków obcych z innych krajów Europy, a po powrocie do szkoły podzielił się z nami korzyściami, płynącymi z wprowadzania na lekcjach metod projektowych i aktywizujących.

 

Share:

More news:

Erasmus+ Sardynia i Słowacja

Nasze nauczycielki w ramach programu Erasmus odwiedziły Sardynię oraz Słowację, skąd przywiozły mnóstwo świetnych rozwiązań. Co ciekawego tam odkryły? Na Sardynii rządziły nowoczesne technologie i

Erasmus+ Hiszpania

Czy nauka biologii może przypominać pracę w prawdziwym laboratorium, a technika kreatywny warsztat? Na Majorce jak najbardziej! Nasze nauczycielki w ramach programu Erasmus+ uczestniczyły w

X Turniej Szachowy Szkół Gaudeamus

Miło nam poinformować, że już 20 czerwca 2026r. (sobota) w godz. 9:45-16:00 odbędzie się X Turniej Szachowy Dwujęzycznych Szkół Gaudeamus. Serdecznie zapraszamy uczniów i absolwentów

Students of the Józefosław school

In the national ranking, they scored on average:

Język polski 85.7%

Matematyka 94%

Język angielski 98.2%

Students of the Bemowo school

In the national ranking, they scored on average:

Język polski 84%

Matematyka 72%

Język angielski 93%

Students of the Bemowo school

In the national ranking, they scored on average:

Język polski: 84%

Matematyka: 72%

Język angielski: 93%

Students of the Józefosław school

In the national ranking, they scored on average:

Język polski 85,7%

Matematyka 94%

Język angielski 98,2%