Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Jeste艣my w Andaluzji 馃嚜馃嚫

Mi臋dzy 21 maja a 3 czerwca 2023 roku nasza nauczycielka, pani Katarzyna uczestniczy艂a w programie job shadowing w hiszpa艅skiej szkole IES Sierra de G谩dor.

Wizyta by艂a kontynuacj膮 wsp贸艂pracy z nauczycielem z tamtejszej szko艂y, panem Manuelem, kt贸ry odwidzi nasz膮 plac贸wk臋 w styczniu.
Podczas dwutygodniowej wizyt uczestniczyli艣my w lekcjach, warsztatach oraz projektach pozalekcyjnych.Poznali艣my zasady funkcjonowania szko艂y, metody oceniania oraz motywowania uczni贸w. Obserwowali艣my innowacyjne sposoby wykorzystania narz臋dzi multimedialnych.聽

Wymienili艣my do艣wiadczenia na temat dwuj臋zyczno艣ci w szko艂ach. Mieli艣my te偶 mo偶liwo艣膰 wzi臋cia udzia艂u w projekcie ekologicznym, dotycz膮cym wp艂ywu cz艂owieka na 艣rodowisko naturalne.

Wizyta pozwoli艂a r贸wnie偶 na lepsze poznanie kultury Hiszpanii, jej historii i roli w Unii Europejskiej. Po powrocie do szko艂y zorganizowali艣my szkolenie dla nauczycieli pracuj膮cych dwuj臋zycznie, na kt贸rym przekazali艣my informacje oraz pomys艂y zdobyte podczas job shadowing.

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)