Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Gaudeamus na Euroweek 馃實

Gaudeamus na EuroWeek! 馃挋
馃殌 Uczniowie naszej szko艂y w J贸zefos艂awiu mieli okazj臋 do艂膮czy膰 do mi臋dzynarodowej spo艂eczno艣ci Euroweek, gdzie rozwijali swoje umiej臋tno艣ci komunikacyjne w j臋zyku angielskim i zanurzyli si臋 w kulturow膮 r贸偶norodno艣膰!
EuroWeek to nie tylko nauka i doskonalenie j臋zyka angielskiego, ale tak偶e program edukacyjny ucz膮cy m艂odzie偶 kompetencji liderskich.
Uczestnicy warsztat贸w maj膮 szans臋 na rozw贸j intelektualny oraz budowanie pewno艣ci siebie poprzez interaktywne warsztaty i dyskusje. 馃實
W otoczeniu malowniczych krajobraz贸w Mi臋dzyg贸rza, R贸偶anki, D艂ugopola Zdroju i Dolnego (Ziemia K艂odzka) sp臋dzili艣my czas czerpi膮c wiedz臋 od do艣wiadczonych wolontariuszy z ca艂ego 艣wiata w towarzystwie r贸wie艣nik贸w z ca艂ej Polski. 馃尦
Dzi臋kujemy organizatorom za niesamowite do艣wiadczenie! 馃槉
Ju偶 teraz wiemy, 偶e wr贸cimy do Was za rok. 馃憢馃徎