Gaudeathlon!

Gaudeathlon! 💙

W naszej szkole na Bemowie wróciliśmy do tradycji sprzed pandemii i po raz kolejny zorganizowaliśmy szkolną Olimpiadę – Gaudeathlon! 🏆

Młodzi sportowcy zmierzyli się w biegu, skoku w dal oraz rzucie piłka lekarską.

🥇W olimpiadzie każdy z naszych uczniów miał szansę pokonać własne bariery, budować pewność siebie, ale także pokazać swoje indywidualne umiejętności, wytrwałość i determinację.

Najlepsi zostali wyróżnieni medalami oraz wpisem ich nazwisk w historii szkoły Gaudeamus. 😀

Wielkie podziękowania za organizację wydarzenia należą się naszym nauczycielom wychowawnia fizycznego – Pani Magdzie i Panu Robertowi. ❤️

Kolejna edycja już za rok! 💪🏻 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo