Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

#GaudeTeam J贸zefos艂aw, dzi臋kujemy! 馃挋

To by艂 naprawd臋 dobry rok szkolny, dzi臋kujemy!聽馃挋

馃尡聽Kochani, chcieliby艣my z ca艂ego serca podzi臋kowa膰 Wam za kolejny niezapomniany rok szkolny, kt贸ry sp臋dzili艣my razem.

To niezwyk艂a przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 z tak zdolnymi i ambitnymi uczniami oraz wspieraj膮cymi i zaanga偶owanymi rodzicam jak Wy. Jeste艣my wdzi臋czni, 偶e wsp贸lnie mo偶emy budowa膰 nasz膮 spo艂eczno艣膰 i nie艣膰 rado艣膰, nauk臋 i pasj臋.聽馃憦馃徎

Mamy nadziej臋, 偶e nadchodz膮ce wakacje dadz膮 Wam wiele rado艣ci, niezapomnianych chwil i czas na zas艂u偶ony odpoczynek.

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym, w kt贸rym razem b臋dziemy kontynuowa膰 nasz膮 misj臋 tworzenia lepszej przysz艂o艣ci dla Waszych dzieci.聽馃彙

Wasz聽#GaudeTeam聽z J贸zefos艂awia!

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio: