Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

#GaudeTeam J贸zefos艂aw, dzi臋kujemy! 馃挋

To by艂 naprawd臋 dobry rok szkolny, dzi臋kujemy!聽馃挋

馃尡聽Kochani, chcieliby艣my z ca艂ego serca podzi臋kowa膰 Wam za kolejny niezapomniany rok szkolny, kt贸ry sp臋dzili艣my razem.

To niezwyk艂a przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 z tak zdolnymi i ambitnymi uczniami oraz wspieraj膮cymi i zaanga偶owanymi rodzicam jak Wy. Jeste艣my wdzi臋czni, 偶e wsp贸lnie mo偶emy budowa膰 nasz膮 spo艂eczno艣膰 i nie艣膰 rado艣膰, nauk臋 i pasj臋.聽馃憦馃徎

Mamy nadziej臋, 偶e nadchodz膮ce wakacje dadz膮 Wam wiele rado艣ci, niezapomnianych chwil i czas na zas艂u偶ony odpoczynek.

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym, w kt贸rym razem b臋dziemy kontynuowa膰 nasz膮 misj臋 tworzenia lepszej przysz艂o艣ci dla Waszych dzieci.聽馃彙

Wasz聽#GaudeTeam聽z J贸zefos艂awia!

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szcz臋艣liwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus! 聽Nasi uczniowie klas VIII pod opiek膮 Pani Joli i Pani Asi u艣miechni臋ci i pe艂ni nowych do艣wiadcze艅 ko艅cz膮

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jeste艣my w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+.聽W ci膮gu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazj臋 zanurzy膰 si臋 w chorwacki system

Warto rozmawia膰, czyli szkolenie nauczycieli

Warto rozmawia膰 – szczeg贸lnie, gdy m贸wimy o rozwoju naszych uczni贸w. 聽Kiedy w jednym czasie i miejscu, aby podsumowa膰 semestr, spotykaj膮 si臋 nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i

Walentynki z Gaudeamus 馃挋

Bo mi艂o艣ci nigdy za wiele! Pami臋tajcie, 偶e powinni艣my j膮 okazywa膰 ka偶dego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam