Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

#GaudeTeam J贸zefos艂aw, dzi臋kujemy! 馃挋

To by艂 naprawd臋 dobry rok szkolny, dzi臋kujemy!聽馃挋

馃尡聽Kochani, chcieliby艣my z ca艂ego serca podzi臋kowa膰 Wam za kolejny niezapomniany rok szkolny, kt贸ry sp臋dzili艣my razem.

To niezwyk艂a przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 z tak zdolnymi i ambitnymi uczniami oraz wspieraj膮cymi i zaanga偶owanymi rodzicam jak Wy. Jeste艣my wdzi臋czni, 偶e wsp贸lnie mo偶emy budowa膰 nasz膮 spo艂eczno艣膰 i nie艣膰 rado艣膰, nauk臋 i pasj臋.聽馃憦馃徎

Mamy nadziej臋, 偶e nadchodz膮ce wakacje dadz膮 Wam wiele rado艣ci, niezapomnianych chwil i czas na zas艂u偶ony odpoczynek.

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym, w kt贸rym razem b臋dziemy kontynuowa膰 nasz膮 misj臋 tworzenia lepszej przysz艂o艣ci dla Waszych dzieci.聽馃彙

Wasz聽#GaudeTeam聽z J贸zefos艂awia!

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Jeste艣my w Hiszpanii 馃嚜馃嚫

Nasze nauczycielki wr贸ci艂y z Hiszpanii, gdzie uczestniczy艂y w Job Shadowing w ramach Erasmus+. 聽 Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szko艂y na Bemowie

Poznajemy hiszpa艅ski system edukacji 馃嚜馃嚫

Jeste艣my na Majorce! 聽Nasi uczniowie bior膮 udzia艂 w wyj膮tkowej przygodzie jak膮 jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce.聽Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiej臋tno艣ci j臋zykowych w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)