#GaudeTeam

Z Wami na koniec świata i jeszcze dalej! #GaudeTeam
Powoli kończymy przygotowania do rozpoczynającego się roku szkolnego. Już nie możemy doczekać się, jak nasze korytarze znów będą wypełnione uczniami naszych szkół!
Przygotowania u Nas to zawsze czas na szkolenia i warsztaty, które rozwijają nasze kompetencje nauczycielskie.
Ostatnio uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez niezastąpioną Joanna Goc-Matyskiel. Podczas warsztatów sprawdzaliśmy, które z naszych strategii, rutyn i przekonań wspierają nas w pracy z uczniem, a także dostrzeganiu jego potrzeb i potencjału, a które nie budują relacji koniecznej do motywowania i towarzyszenia uczniom w procesie nauki. Doświadczyliśmy mocy komunikatów wzmacniających, które pozwalają docenić wysiłek, a nie tylko efekty pracy.
Jak widać na zdjęciu jesteśmy zmotywowani i gotowi do nadchodzących wyzwań! ————————————————————————
Czekamy na Was!

#GaudeTeam

Więcej aktualności:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: