Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Jeste艣my w Hiszpanii 馃嚜馃嚫

Nasze nauczycielki wr贸ci艂y z Hiszpanii, gdzie uczestniczy艂y w Job Shadowing w ramach Erasmus+. 馃挋
馃嚜馃嚫 Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szko艂y na Bemowie w ostatnich dniach mia艂y okazj臋 zg艂臋bia膰 tajniki edukacji hiszpa艅skiej w miasteczku Rocquetas de Mar w prowincji Almeria w Andaluzji.
Podczas pobytu w Hiszpanii odwiedzi艂y szko艂臋 podstawow膮 CEIP Posidonia, gdzie by艂y uczestniczkami wielu inspiruj膮cych lekcji, zar贸wno indywidualnych, jak i grupowych.
Szczeg贸lnie wa偶ne by艂o dla nich zobaczenie, jak hiszpa艅ski system edukacji wspiera uczni贸w ze specjalnymi potrzebami, zapewniaj膮c im odpowiednie warunki rozwoju. 馃實
Nie zabrak艂o r贸wnie偶 wa偶nych spotka艅 z lokalnymi w艂adzami edukacyjnymi. Pani Martyna i Pani Ola wzi臋艂y udzia艂 w dyskusji na temat r贸偶nic mi臋dzy systemami edukacji w Polsce i Hiszpanii oraz og贸lnych trend贸w w europejskim nauczaniu.
Jak wspomina艂y – by艂o to dla nich nie tylko cenne do艣wiadczenie, ale tak偶e szansa na poszerzenie horyzont贸w i zdobycie nowych inspiracji do pracy z naszymi uczniami. 馃彙 #GaudeTeam
———————————–
鈥橮rogram Erasmus+ sfinansowany ze 艣rodk贸w UE. Wyra偶one pogl膮dy i opinie s膮 jedynie opiniami autor贸w i niekoniecznie odzwierciedlaj膮 pogl膮dy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponosz膮 za nie odpowiedzialno艣ci.鈥

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw