Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Jeste艣my w Piacenzy 馃嚠馃嚬

Mi臋dzy 19 a 29 marca 2023 roku nasze nauczycielki, pani Dagmara i pani Aleksandra uczestniczy艂y w programie job shadowing we w艂oskiej miejscowo艣ci Piacenza, w szkole Direzione Didattica 8掳 Circolo.

Wizyta mia艂a na celu podniesienie kwalifikacji z zakresu promowania postaw obywatelskich, wymian臋 do艣wiadcze艅 w聽dziedzinie edukacji w艂膮czaj膮cej oraz pog艂臋bienie wiedzy o ekologii. Mo偶liwo艣膰 bezpo艣redniego uczestnictwa w聽lekcjach w艂oskich nauczycieli sprawi艂a, 偶e du偶o 艂atwiej b臋dzie nam zastosowa膰 zdobyta wiedz臋 w murach szko艂y Gaudeamus. Chcemy wprowadza膰 podobne projekty dla dzieci zklas 1-3, kt贸re b臋d膮 aktywizowa膰 uczni贸w w zakresie rozwijania zainteresowa艅 w艂asnym regionem, lepszego rozumienia poj臋cia patriotyzmu, dzia艂a艅 na rzecz szko艂y czy wyrabiania poczucia odpowiedzialno艣ci za siebie i innych.

Kulminacyjnym momentem wyjazdu by艂o po艂膮czenie si臋 z uczniami klasy trzeciej naszej szko艂y. Dzi臋ki temu mieli oni mo偶liwo艣膰 zobaczenia w艂oskiej klasy i szko艂y oraz zadawania pyta艅 uczniom i nauczycielom. Najwa偶niejszym tematem rozmowy okaza艂a si臋 samodzielno艣膰 w powrotach do domu oraz rodzaj dost臋pnych w plac贸wkach k贸艂 zainteresowa艅.

Po powrocie z mobilno艣ci przeprowadzali艣my warsztaty dla nauczycieli klas 1-3, promuj膮ce priorytety odbytej wizyty. Skutkiem naszego spotkania jest stworzenie Ma艂ego Samorz膮du, kt贸ry od wrze艣nia b臋dzie aktywizowa艂 obywatelsko uczni贸w najm艂odszych klas.

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)