Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Jeste艣my na Majorce 馃嚜馃嚫

W dniach od 3 do 6 kwietnia 2023 roku nasi nauczyciele: pani Magdalena, pani Aleksandra oraz pan Artur, wzi臋li udzia艂 w fascynuj膮cym programie job shadowing na s艂onecznej Majorce. Gospodarzem ich podr贸偶y by艂o IES Berenguer D鈥橝noia – miejscowa szko艂a, kt贸ra stanowi艂a centrum dzia艂a艅.

Celem tej inspiruj膮cej wizyty by艂o poznanie unikalnych zasad funkcjonowania tamtejszej plac贸wki edukacyjnej oraz zaplanowanie wsp贸艂pracy w zakresie wymian uczniowskich.

W trakcie swojego pobytu mieli艣my mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w niezwykle interesuj膮cych warsztatach edukacyjnych. Anga偶owa艂y one uczni贸w r贸偶nych klas i skupia艂y si臋 na kwestiach zwi膮zanych z postawami proekologicznymi, wiedz膮 o kraju oraz Unii Europejskiej. Nasi nauczyciele zostali r贸wnie偶 zaproszeni na ekscytuj膮c膮 wycieczk臋 do urokliwej miejscowo艣ci Alcudia. Poznali tam histori臋 wyspy oraz odwiedzili tradycyjny hiszpa艅ski targ.

Ostatniego dnia wyjazdu zostali zaproszeni na specjalnie zorganizowany obiad, co stanowi艂o wyj膮tkow膮 okazj臋 do budowania przyjacielskich relacji oraz wymiany edukacyjnych do艣wiadcze艅. Jako owoc wsp贸艂pracy mi臋dzy nasz膮 szko艂膮 a IES Berenguer D鈥橝noia, ju偶 w kwietniu go艣cili艣my uczni贸w z Majorki, kontynuuj膮c nasz膮 misj臋 rozszerzania horyzont贸w i wspierania mi臋dzynarodowej wymiany edukacyjnej.

Dzi臋kujemy naszym nauczycielom za zaanga偶owanie i otwarcie na nowe do艣wiadczenia, kt贸re z pewno艣ci膮 przyczyni膮 si臋 do wzbogacenia naszej spo艂eczno艣ci szkolnej.

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)