fbpx

Zapisz się na dzień otwarty

Job shadowing

Job shadowing, znany również jako obserwacja pracy, jest jednym z kluczowych elementów wyjazdów naszych nauczycieli w ramach projektu Erasmus+. Dzięki takiemu sposobowi pracy mamy okazję odwiedzić szkoły i placówki edukacyjne w różnych zakątkach świata, a także obserwować pracę nauczycieli w ich naturalnym środowisku, w którym muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami, związanymi z edukacją dzieci, organizacją pracy oraz z aspektami kulturowymi. 

Jako specjaliści uważamy, że wynikiem wymiany doświadczeń między nauczycielami jest znaczący wzrost jakości nauczania i świadomości, dotyczącej swoich kompetencji pedagogicznych. Dzięki zdobytej wiedzy i nabytym inspiracjom nasi nauczyciele mogą wprowadzać w swojej pracy innowacje, dostosowywać metody nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, a także tworzyć wspierające i angażujące środowisko edukacyjne. 

Możliwość obserwacji koleżeńskiej, poznania sposobów pracy nauczycieli z całej Europy i przekazywania swoich doświadczeń w ramach Job Shadowing umożliwia nam:

Naszą misją jest RADOŚĆ – NAUKA – PASJA. Uważamy, że w poznawaniu świata najważniejsza jest RADOŚĆ z odkrytej tajemnicy, z osiągniętego celu oraz pokonanej trudności. Robimy wszystko, żeby NAUKA w naszej szkole była najwspanialszą przygodą prowadzącą do poznawania świata, dostrzegania jego piękna i zrozumienia, jaki on jest. Pomagamy odkryć uczniom ich PASJE, dzięki którym mogą z entuzjazmem zmierzać do wyznaczonego celu.

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 85.7%

Matematyka 94%

Język angielski 98.2%

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 84%

Matematyka 72%

Język angielski 93%

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski: 84%

Matematyka: 72%

Język angielski: 93%

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 85,7%

Matematyka 94%

Język angielski 98,2%