Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Kosmiczna nauczycielka! 馃挋

Kosmiczna nauczycielka na kosmicznym szkoleniu! 馃殌
Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e do niesamowitego szkolenia w ESA – European Space Agency na temat robotyki do艂膮czy艂a nasza nauczycielka fizyki – Pani Nikola Cichocka! 馃挋
馃獝 Szkolenie ESA to g艂臋bokie zanurzenie w 艣wiecie robotyki kosmicznej, gdzie nauczyciele poznaj膮 szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce tego, jak te wszystkie niesamowite (wr臋cz kosmiczne) maszyny pomagaj膮 nam eksplorowa膰 kosmos!
Warto doda膰, 偶e ESA to instytucja, kt贸ra stoi na czele bada艅 kosmicznych, a udzia艂 w szkoleniu daje Pani Nikoli okazj臋 uczy膰 si臋 od najlepszych ekspert贸w w tej dziedzinie.
A przecie偶 najlepsi ucz膮 si臋 od najlepszych, a co za tym idzie od nich ucz膮 si臋 r贸wnie偶 nasi wspaniali uczniowie! 馃敪

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)