Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Kosmiczna nauczycielka! 馃挋

Kosmiczna nauczycielka na kosmicznym szkoleniu! 馃殌
Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e do niesamowitego szkolenia w ESA – European Space Agency na temat robotyki do艂膮czy艂a nasza nauczycielka fizyki – Pani Nikola Cichocka! 馃挋
馃獝 Szkolenie ESA to g艂臋bokie zanurzenie w 艣wiecie robotyki kosmicznej, gdzie nauczyciele poznaj膮 szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce tego, jak te wszystkie niesamowite (wr臋cz kosmiczne) maszyny pomagaj膮 nam eksplorowa膰 kosmos!
Warto doda膰, 偶e ESA to instytucja, kt贸ra stoi na czele bada艅 kosmicznych, a udzia艂 w szkoleniu daje Pani Nikoli okazj臋 uczy膰 si臋 od najlepszych ekspert贸w w tej dziedzinie.
A przecie偶 najlepsi ucz膮 si臋 od najlepszych, a co za tym idzie od nich ucz膮 si臋 r贸wnie偶 nasi wspaniali uczniowie! 馃敪

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Za nami kolejna wymiana uczniowska!

Za nami kolejna wymiana uczniowska! 聽Nasz膮 szko艂臋 na Bemowie, kt贸ra kolejny rok z rz臋du otrzyma艂a akredytacj臋 w ramach programu Erasmus+ finansowanego przez Uni臋 Europejsk膮 odwiedzili

Rozmowy o ekologii w ramach Erasmus+

Rozmowy o sprawach wa偶nych w ramach wymiany uczniowskiej z uczniami z Barcelony. 聽 Postaw proekologicznych powinni艣my uczy膰 w szko艂ach od najm艂odszych lat, a troska o

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw