Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Kosmiczna nauczycielka! 馃挋

Kosmiczna nauczycielka na kosmicznym szkoleniu! 馃殌
Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e do niesamowitego szkolenia w ESA – European Space Agency na temat robotyki do艂膮czy艂a nasza nauczycielka fizyki – Pani Nikola Cichocka! 馃挋
馃獝 Szkolenie ESA to g艂臋bokie zanurzenie w 艣wiecie robotyki kosmicznej, gdzie nauczyciele poznaj膮 szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce tego, jak te wszystkie niesamowite (wr臋cz kosmiczne) maszyny pomagaj膮 nam eksplorowa膰 kosmos!
Warto doda膰, 偶e ESA to instytucja, kt贸ra stoi na czele bada艅 kosmicznych, a udzia艂 w szkoleniu daje Pani Nikoli okazj臋 uczy膰 si臋 od najlepszych ekspert贸w w tej dziedzinie.
A przecie偶 najlepsi ucz膮 si臋 od najlepszych, a co za tym idzie od nich ucz膮 si臋 r贸wnie偶 nasi wspaniali uczniowie! 馃敪

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Jeste艣my w Hiszpanii 馃嚜馃嚫

Nasze nauczycielki wr贸ci艂y z Hiszpanii, gdzie uczestniczy艂y w Job Shadowing w ramach Erasmus+. 聽 Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szko艂y na Bemowie

Poznajemy hiszpa艅ski system edukacji 馃嚜馃嚫

Jeste艣my na Majorce! 聽Nasi uczniowie bior膮 udzia艂 w wyj膮tkowej przygodzie jak膮 jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce.聽Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiej臋tno艣ci j臋zykowych w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)